184395234

Композитний газовий балон HPC Research (Чехія) HPCR

-5%
Балон газовий композитний HPCR-G.12, 24,5л KLF (під євроредуктор)

Код товару: 9248

Балон газовий композитний HPCR-G.12, 24,5л KLF (під євроредуктор)

1

3 980 грн 4 190 грн

На складі

Композитно-полімерний газовий балон HPCR (HPC Research) 24,5 літра.Загальні технічні характеристики ..


KLF

Код товару: 9667

Газовий балон HPC Research 12,7 л. (Shell підключення)

1

3 470 грн

In Stock

Композитний, побутовий, газовий балон від HPCR об'ємом 12,7 літра! Новинка 2019 року! Нова..


SHELL

Код товару: 9666

Композитный газовий балон HPC Research 18,2 літра (Shell підключення)

2

3 590 грн

На складі

Композитний газовий балон HPCR (HPC RESEARCH) об'ємом 18.2 літра. ОСОБЛИВОСТІ ОБЛАДНАННЯ КОМПАНІЇ ..


SHELL
-5%
Балон газовий композитний HPC Research 24,5л Shell (під український редуктор)

Код товару: 9247

Балон газовий композитний HPC Research 24,5л Shell (під український редуктор)

2

3 980 грн 4 190 грн

На складі

Композитно-полімерний газовий балон HPCR (HPC Research) 24,5 літра. Загальні технічні характеристи..


SHELL

Код товару: 9670

Балон газовий композитний HPC Research 26,2 л Shell (під український редуктор)

2

4 370 грн

На складі

Композитно-полімерний газовий балон HPCR (HPC Research) 26,2 літра. Загальні технічні характеристи..


SHELL
Композитний газовий балон HPC Research (Чехія) HPCR

Композитний, газовий балон HPCR (HPC Research) - це сучасне і безпечне рішення для зберігання зрідженого газу для побутових і промислових потреб! Дані газові балони в поєднанні з якісними комплектуючими GOK (Німеччина) дозволяють виконувати будь-які завдання від автономного газопостачання будинку і до підключення газового гриля!
Композитні газові балони
, виготовлені за технологією світового класу, відносно недавно представлені на українському ринку. Найвідомішими виробами є балони Hexagon Ragasco, Lite Safe і HPC Research. Компанії-виробники поставляють газові балони для зрідженого нафтового газу під своєю торговою маркою через сильну дилерську мережу в Україні, Європі та СНД.Населення нашої країни становить близько 36 мільйонів чоловік і близько 30% є споживачами зрідженого нафтового газу, проте багато користувачів не знають навіть скільки важить газовий балон і який вплив він робить на організм. Дослідження показали, що звертатися з циліндром вагою 30 кг складно для будь-якого чоловіка або жінки. Згідно з медичними висновками не рекомендується піднімати вагу більше 23 кг, оскільки це може пошкодити хребет. 

Сучасні композитні газові балони кардинально відрізняються від циліндрів з залізним корпусом, які використовуються останніх 65 років. 
По-перше, ці композитні газові балони дуже легкі по вазі. Їх можуть легко використовувати навіть жінки і підлітки.
По-друге, ці циліндри мають прозорий внутрішній корпус, завдяки якому кількість газу всередині циліндрів можна бачити і легко перевірити. Отже, тепер більше не потрібно турбуватися про те, що газ закінчиться в самий невідповідний момент.

Третя особливість полягає в тому, що ці балони «вибухобезпечні, тому немає небезпеки втрати життя і майна, що робить їх надзвичайно безпечними для використання». 

За результатами дослідження використання LPG в світі очікується, що незабаром все населення перейде на використання сучасних композитних газових балонів, побачивши переваги, пропоновані ними. Дивлячись на майбутній попит на такі типи циліндрів на світовому ринку, можна сказати, що майбутнє належить композитним газовим балонів

Композитні газові балони надзвичайно популярні в Америці, Японії, Австралії та багатьох європейських країнах і використовуються вже багато років. Ми плануємо підтримувати продаж композитних газових балонів у всіх великих містах України протягом наступних років. Балони з композитного матеріалу будуть надзвичайно зручні для студентів, гуртожитків, лікарень, пікніків, вечірок на відкритому повітрі.

Так як же вибрати кращого виробника?
Число виробників композитних газових балонів росте повільно. За оцінками, в світі їх близько 5. Однак тільки у трьох з них буде достатньо досвіду, щоб відповідати необхідній якості. Як уже згадувалося в Україні представлені: Hexagon Ragasco (Норвегія), Lite Safe (Індія) і HPC Research (Чехія). Балони для пропану цих компаній відрізняються невеликими деталями від технічних характеристик, включаючи висоту, вага і т. д.      
 
Ці виробники композитних балонів вже випускають композитні балони відмінної якості для США, Європи, України і всього колишнього СНД, які гарантують задоволення і забезпечать реальне вирішення проблем, пов'язаних зі сталевими балонами.