184395234
Композитний газовий балон HPC Research 24,5л Shell
  • -5%
  • Композитний газовий балон HPC Research 24,5л Shell

Композитний газовий балон HPC Research 24,5л Shell

На складі
Код товару: 9247
Виробник: HPC Research
Рейтинг:

На складі 3980
4 190 грн
3 980 грн


Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Композитно-полімерний газовий балон HPCR (HPC Research) 24,5 літра.

Загальні технічні характеристики газового балона

Газовий балон складається з внутрішнього, безшовного  PET - лайнера на який, за допомогою спеціального обладнання, наноситься шарами скловолокно, епоксидна смола і затверджувач. Після того, як циліндр стає міцним, в горловину вкручують вентиль з підключенням KLF або SHELL.

Вентиль оснащений скидним клапаном надлишкового тиску газу. Цей пристрій зможе убезпечити користувача в разі перевищення допустимого рівня заправки газу або раптового підвищення температури навколишнього середовища. Лайнер поміщають в пластиковий кожух з ручками, який служить захистом від механічних пошкоджень і ультрафіолетового випромінювання.

Внутрішній лайнер напівпрозорий. Кожух має спеціальні отвори, через які можна бачити рівень зрідженого газу. Слід відзначити що, протягом всього терміну служби балона, лайнер не втрачає дану особливість.


Вага композитного газового балона   HPCR   24.5 л - 5,3 кг (що набагато менше металевого аналога)
Габарити:
висота 583 мм
діаметр 310 мм
Обсяг: 24,5 л
Робочий тиск: 16 бар
Тиск випробування на герметичність: 30 бар
Гарантія: 24 місяці
Підключення редуктора: SHELL (СНД)

Безпека
Чому композитний балон вибухобезпечний?
Виріб на 96% складається з полімерних матеріалів що виключає виникнення іскор і ймовірність вибуху горючої суміші. Вентиль балона HPCR надійно захищений від механічних пошкоджень. Підключення сучасних газових редукторів GOK  із запобіжним клапаном і захисних пристроїв від обриву шланга доповнює концепцію безпеки газового обладнання.

Сфери застосування

Композитні газові балони використовують для газопостачання побутових і промислових газових приладів. Це можуть бути: плити, обігрівачі, пальники, теплові гармати, грилі, газові котли, абсорбційні холодильники, будинки на колесах, обладнання для обсмажування кави, яхти і т.д.). 

Простота і зручність експлуатації композитних газових балонів  HPC Research

Стійкість до ультрафіолетового впливу, механічним пошкоджень і наявність захисних пристроїв зможуть забезпечити термін надійної роботи даного газового балона до 30 років.

Додаткові комплектуючі

Композитні газові балони HPCR 24,5 мають широкий спектр застосування в побуті та промисловості. Як показує досвід балон 24,5 літра (також доступні моделі на 26,2 літри, 12,5 літра та 18,2 літра) це оптимальний обсяг за доступною ціною.

П
ри необхідності підключення балона ми можемо запропонувати наступні комплектуючі:   перехідники, газові редуктори, газові шланги і пристрої безпеки при обриві шланга. У разі підключення декількох балонів у нас є з'єднувачі, автоматичні і ручні регулятори (газові рампи) і т.д.

Зберігання композитних балонів HPCR зручне завдяки можливості складування однією ємності на іншу. Ємності можна, можливо розміщувати на піддонах, а завдяки зручним ручкам їх можна з легкістю переміщати до місця використання. 

Корисна інформація по використанню газових балонів.   Провідні європейські виробники подбали про заходи безпеки та правилах використання газового обладнання. Кожен користувач зобов'язаний ознайомиться з деякими положеннями. 

Купити копмозитні газові балони HPCR з доставкою в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові ви зможете, оформивши замовлення на сайті інтернет-магазину TECHNOpoint. Якщо Вам необхідна інша модель або інший обсяг газового балона у нас великий вибір даних товарів. Просто зателефонуйте - ми допоможемо!


Підключення
SHELL

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: Одеса, Днепр, Харків, Київ, Композитний газовий балон, Пластиковий газовый балон, Безпечний газовий балон, Купить газовий балон, Газовий балон на 27 литрів