184395234

Електричні нагрівачі

Код товару: 4012..020-02

Електричний нагрівач Master B 1.8 ECA

0

2 112 грн

2 - 3 Days

Електронагрівач Master B 1.8 ECAЕлектричні тепловентилятори Master можуть використовуватися в якост..

Код товару: 4012.028-02

Електричний нагрівач Master B 15 EPB

0

10 065 грн

2 - 3 Days

Електронагрівач Master B 15 EPBЕлектричні тепловентилятори Master можуть використовуватися в якості..

Код товару: 4012.020-02

Електричний нагрівач Master B 2 EPB

0

2 739 грн

2 - 3 Days

Електронагрівач Master B 2 EPBЕлектричні тепловентилятори Master можуть використовуватися в якості ..

Код товару: 4012.016-02

Електричний нагрівач Master B 22 EPB

0

15 807 грн

Out Of Stock

Електричний нагрівач Master B 22 EPB..

Код товару: 4615.105-02

Електричний нагрівач Master B 3 ECA

0

2 640 грн

Out Of Stock

Електронагрівач Master B 3 ECAЕлектричні тепловентилятори Master можуть використовуватися в якості ..

Код товару: 4012.021-02

Електричний нагрівач Master B 3.3 EPB

0

3 069 грн

2 - 3 Days

Електронагрівач Master B 3.3 EPBЕлектричні тепловентилятори Master можуть використовуватися в якост..

Код товару: 4615.107-02

Електричний нагрівач Master B 5 ECA

0

4 158 грн

2 - 3 Days

Електронагрівач Master B 5 ECAЕлектричні тепловентилятори Master можуть використовуватися в якості ..

Код товару: 4012.022-02

Електричний нагрівач Master B 5 EPB

0

4 587 грн

Out Of Stock

Електронагрівач Master B 5 EPBЕлектричні тепловентилятори Master можуть використовуватися в якості ..

Код товару: 4012.027-02

Електричний нагрівач Master B 9 ECA

0

5 082 грн

Out Of Stock

Електронагрівач Master B 9 ECAЕлектричні тепловентилятори Master можуть використовуватися в якості ..

Код товару: 4012.027-02

Електричний нагрівач Master B 9 EPB

0

5 775 грн

Out Of Stock

Електронагрівач Master B 9 EPBЕлектричні тепловентилятори Master можуть використовуватися в якості ..

Код товару: 4615.112-02

Електронагрівач Master B 2 PTC

0

1 683 грн

2 - 3 Days

Електронагрівач Master B 2 PTCЕлектричні тепловентилятори Master можуть використовуватися в якості ..

Код товару: 4615.113-02

Электрический нагреватель Master B 3 PTC

0

1 947 грн

2 - 3 Days

Електронагрівач Master B 3 PTCЕлектричні тепловентилятори Master можуть використовуватися в якості ..

Електричні нагрівачі

Тепловентилятори електричні

Електричні тепловентилятори - це високоефективні пристрої, широко використовувані в різних сферах. Вони забезпечують чистий, швидкий і безпечний обігрів. Електричні обігрівачі ідеально підходять для тимчасового або аварійного обігріву, оскільки вони прості у використанні і повністю стерпні. В електричних обігрівачах Master використовуються тільки сертифіковані компоненти найвищої якості, що забезпечує їх надійність і ефективність.

У електронних систем опалення є майбутнє

Електричні обігрівачі дуже прості в установці, розетки практично завжди вистачає на необхідну потужність. Пристрої практично не вимагають обслуговування і без проблем і затримок нагрівають кімнату до бажаної температури. Ні вугільних газів або оксидів азоту, золи і витрат на обслуговування. При роботі з екологічно чистою електрикою енергія виходить від сонця завдяки сонячним елементам. Або вітер нагріває піч, гідроелектроенергія і інші альтернативні джерела енергії подають струм в ваш прилад. Електричні обігрівачі також підходять для використання на відкритому повітрі, якщо вони водонепроникні.

Це робить категорію обігрівачів найкращим вибором майбутнього для TEHNOPOINT.COM.UA . Тому що захист клімату і затишне тепло - не протиріччя.

Види електронагрівачів

Тепловентилятори

Той, кому потрібна швидке тепло, наприклад, в торговому кіоску взимку, не обійдеться без нагнітача гарячого повітря. Ці ефективні невеликі обігрівачі передають тепло точно до ніг, руках або спині - в залежності від установки повітродувки. Вони недорогі і довговічні. Немає споживання кисню при згорянні, як в нагрівачі пропанового газу. 

Панельні радіатори

Взимку садові будиночки часто пустують довгий час, але їм потрібна певна базова температура. В іншому випадку посаджені рослини замерзнуть а меблі зіпсуються. Для таких цілей дуже підходять панельні радіатори з невеликою потужністю. Хоча ці спеціально розроблені пристрої не створюють високих температур в приміщенні, вони утримують повітря в незамерзаючої зоні. Через малу потужність споживання обігрівачі працюють дуже економно.

Оригінальною формою панельних радіаторів є нагрівальні панелі. Їх можна встановити на стелі і при цьому вони займають мало місця, але при цьому надзвичайно ефективні. Для роботи в якості захисту від замерзання або при періодичному обігріві є термостати, що підтримують бажану температуру.

Інфрачервоний обігрівач

Легкі обігрівачі можна легко розмістити на стіні, злегка піднявши. Нагрівання там де потрібно та за короткий час. Це джерело тепла особливо добре зарекомендувало себе. Інфрачервоні обігрівачі для приносять необхідне тепло ціленаправлено та без втрат. Інфрачервоне світло дає природний обігрів, подібний сонячного світла. Тут приміщення повітря як енергоносій не потрібне. Нагрівання відбувається безпосередньо за рахунок випромінювання. Це дуже приємні відчуття. Такий принцип роботи підходить і для офісів, і для житлових кімнат, де на початку роботи потрібно швидко опалювати приміщення або в квартирі де має бути приємно і тепло тільки ввечері.

Галогенні інфрачервоні випромінювачі

Променисте тепло добре працює і нагріває кімнату без руху повітря. Обігрівачі потужністю близько 2000 Вт можуть бути дуже добре інтегровані в кожну кімнату і не займають місця на стіні. Таким чином, вони надзвичайно зручні з точки зору планування приміщення і ефективності. Варіанти інфрачервоного випромінювання добре зарекомендували себе і швидко виділяють необхідне теплове випромінювання без тривалого періоду часу. Галогенні інфрачервоні випромінювачі не тільки генерують тепло, але і створюють футуристичний вигляд.

Обігрівачі для комерційного використання

Склади, комерційні приміщення або контейнери на будмайданчику можна швидко і якісно обігріти за допомогою пристроїв гарячого повітря. Пристрій завжди можна розмістити там, де він найбільш ефективно. Оскільки час на нагрів практично не потрібен, витрати на електроенергію залишаться керованими. Потужні пристрої потужністю понад 3000 Вт нагрівають навіть великі об'єкти до необхідної кімнатної температури. Завдяки невеликому розміру ці обігрівачі можна легко транспортувати. У місці призначення вставляється заглушка і надходить гаряче повітря.

Електричні каміни

Камін з електричним приводом ідеально підходить для приміщень без підключення до димоходу або в садових приміщеннях. В першу чергу, як додаток до існуючого опалювального контуру, він надає кімнаті приємний вигляд в холодні зимові дні. Променисте тепло сприймається дуже приємно, як і атмосфера в кімнаті. Для більш швидкого обігріву в деяких моделях є вентилятор, який швидко розподіляє тепло по кімнаті. Електричні каміни займають більше місця, ніж дров'яні печі але вони дуже чисті і безпечні.

Переваги електронагрівачів

Для використання електричних джерел тепла практично не потрібні будь-які конструктивні заходи. Вони екологічно чисті і легко збираються. Вони недорогі і не вимагають дорогого обслуговування. Для роботи не потрібно димарів, що також виключає витрати на чистку димоходу і вимір вихлопних газів.

Догляд та очищення обладнання прості. Безпека, особливо якщо в будинку живуть діти, - ще один плюс цього виду опалення. Практично відсутній ризик витоку токсичних газів або неправильної експлуатації. Підключення до електромережі нескладне. Для потужних пристроїв необхідна відповідна лінія живлення.