184395234

Підлогові обігрівачі

Код товару: 100006

Інфрачервоний обігрівач UFO ECO Mini 1500

0

999 грн

На складі

Інфрачервоний обігрівач UFO ECO Mini 1500Компактний, мобільний, безпечний інфрачервоний обігрівач ..

Код товару: 100003

Інфрачервоний обігрівач UFO Micatronic 2300

0

4 499 грн

На складі

Інфрачервоний обігрівач UFO MICATRONIC оснащений мікатермічним нагрівальним..

Код товару: 100041

Інфрачервоний обігрівач UFO Star 1800 із стійкою

0

3 199 грн

На складі

Інфрачервоний обігрівач UFO Star 1800 із стійкою Короткий опис: • Рекомендована площа приміщ..

Код товару: 100041-3

Інфрачервоний обігрівач UFO Star 1900 із стійкою

0

3 299 грн

На складі

Інфрачервоний обігрівач UFO Star 1900 із стійкою Короткий опис: • Рекомендована площа приміщ..

Код товару: 100010

Інфрачервоний обігрівач UFO Star 2400 із стійкою

0

3 499 грн

На складі

Інфрачервоний обігрівач UFO Star 2400 із стійкою Короткий опис: • Рекомендована площа приміщ..

Код товару: 100012

Інфрачервоний обігрівач UFO Star 2900 із стійкою

0

3 899 грн

На складі

Інфрачервоний обігрівач UFO Star 2900 із стійкою Короткий опис: • Рекомендована площа приміщ..

Код товару: 25001

Електричний інфрачервоний обігрівач Activa Ferrara

0

10 968 грн

На складі

Новинка від німецькою компанії Activa! Електричний інфрачервоний обігрівач Activa Ferrara - це пре..

Підлогові обігрівачі

Ефективна теплопередача

Як працюють інфрачервоні обігрівачі? Інфрачервоні обігрівачі працюють за рахунок перетворення електрики в променисте тепло. Інфрачервоне випромінювання - це частина електромагнітного спектра. Тепло - це таке ж відчуття тепла, як зимове сонце на обличчі і жар від вугільного багаття. Це навіть така ж форма тепла, що випромінюється вашим власним тілом. Це найпростіший вид обігріву, відомий людині.

Інфрачервоне випромінювання - це пряма передача тепла від обігрівача до об'єкта (вам і кімнаті навколо вас) без нагрівання повітря між ними. Це те ж тепло, яке ми відчуваємо від навколишнього середовища, зігрітій сонцем, і довжина хвилі найбільш ефективно поглинається тілом. Він на 100% безпечний і природний (шкідливі саме сонячні промені, а не інфрачервоні).

Сьогодні нова технологія у вигляді нашого 100% енергоефективного інфрачервоного обігріву UFO дозволяє нам використовувати інфрачервоне променисте опалення стильним, зручним і добре керованим способом.


Тепло, для якого ми були створені

Люди - сяючі об'єкти. Більше 60% нашого почуття комфорту або дискомфорту обумовлено припливом або втратою випромінюваного тепла. Тільки 15% нашого почуття комфорту визначається температурою повітря і рухом.

Це означає, що ми зазвичай відчуваємо тепло, якщо поглинаємо тепло з навколишнього середовища, і часто відчуваємо холод, якщо випромінюємо тепло власного тіла у зовнішній світ.

Для більшості людей, якщо температура навколишнього середовища вище 26 ° C або нижче 16 ° C, ми відчуваємо дискомфорт, тому що ми або отримуємо, або втрачаємо дуже багато тепла.

Отже, якщо ми нагріємо стіни, стелю та підлогу кімнати, в якій ми знаходимося (не повітря), по крайней мере, до 17 ° C, а в ідеалі до 22 ° C, наші тіла перестануть сприймати, що ми втрачаємо тепло, і ми відчуватимемо себе тепло і комфортно. Це мета інфрачервоного обігріву: накопичувати «теплову масу» в навколишньому середовищі і дозволяти їй зігрівати вас.


Чи ефективне інфрачервоне опалення?

Оскільки конвекційні обігрівачі нагрівають повітря, навіть найкращим на ринку цифровим електричним конвекційним радіаторів з «низьким споживанням енергії» потрібно близько 40 ват на м3, щоб підтримувати неефективне поглинання тепла повітрям і його погану передачу енергії назад.

Інфрачервоні обігрівачі не нагрівають повітря, тому зазвичай потрібно всього 25 Вт на м3.

Вам може бути пробачити думати, що кіловат енергії повинен мати однакові властивості теплопередачі, незалежно від того, випромінюється він конвекційним або променистим обігрівачем, але це невірно. Променисте тепло має більш високу швидкість передачі тепла на кіловат, ніж конвекція, тому вам потрібно менше тепла.

Подивіться, як інфрачервоні промені співвідносяться з альтернативами, якщо врахувати всі чинники вартості (покупка, установка, експлуатація, технічне обслуговування, заміна) протягом терміну служби обігрівача.