184395234
GrandHall E-Grill - електричний інфрачервоний гриль
  • -15%
  • GrandHall E-Grill - електричний інфрачервоний гриль

GrandHall E-Grill - електричний інфрачервоний гриль

На складі
Код товару: K01000226A
Виробник: GrandHall
Рейтинг:

На складі 9780
11 496 грн
9 780 грн


Якість
Доставка
Оплата
Обмін

E-grill - це унікальний неприжимний інфрачервоний електричний гриль нового покоління! Цей універсальний настільний переносний гриль розвиває рекордно високу температуру - до 360 ° C, що можна порівняти з температурою роботи газових грилів і вкрай важливо для правильного приготування м'яса і стейків виняткової якості. Працюючий на електроенергії E-grill дуже економічний і простий в експлуатації, а також неймовірно зручний у використанні. Єдиний у своєму роді серед інфрачервоних електрогрилем E-grill від GrandHall, обладнаний галогеновими трубчастими нагрівальними елементами, які радіально випромінюють інтенсивне тепло в інфрачервоному спектрі. Електричний гриль E-grill миттєво розігрівається до максимальної температури, щоб приготувати для Вас соковитий стейк в лічені хвилини і має досить великі розміри, що дозволяє нагодувати членів невеликої родини.

Характеристики та особливості гриля.
1 чавунний деко з антипригарним керамічним покриттям
1 чавунна решітка з антипригарним керамічним покриттям
Максимальна температура приготування - 360 ° C
Робоча поверхня гриля 30 x 45 см
жиро-збірний піддон
Тип нагрівального елементу - інфрачервоні трубки
Два трубчастих елемента з вуглецевого волокна потужністю 750 Вт, ресурс - 8000 годин
Таймер
Перемикач режимів потужності / вимикач
Два режими потужності - 750/1500 Вт
Загальна потужність гриля - 1500 Вт
Розміри: довжина 55 x глибина 43 x висота 22 см
Матеріали виготовлення: нержавіюча сталь, емальована сталь
Вага - 12,4 кг
Виробник - GrandHall (Нідерланди)

Електричний, інфрачервоний E-Grill від компанії GrandHall - це по-справжньому потужний інфрачервоний електрогриль. За короткий час E-Grill нагрівається до 360 ° C градусів. Робоча поверхня розігрівається швидко і рівномірно. Жирозбірник зручно виймається і легко чиститься. Електричний гриль E-Grill простий і безпечний в експлуатації. Якщо Ви забули вимкнути свій E-Grill, це не призведе до виникнення проблем - E-Grill від компанії GrandHall відключиться самостійно.

Як працюють елементи E-Grill?
E-Grill має два елементи у вигляді трубок, що містять вольфрамові катоди прямого розжарення, підвішені в газоподібному галогенні. Електрострум проходить через вольфрамову нитку, газоподібний галоген переносить вивільнені частинки вольфраму назад до нитки розжарювання і, тим самим, продовжує період їх існування. Трубчасті елементи при цьому випромінюють інтенсивне інфрачервоне тепло, яке посилюється завдяки відображає панелям, встановленими безпосередньо під нагрівальними елементами гриля. Галогенові трубчасті елементи розігріваються до набагато більш високої температури, ніж звичайна електротермічна лампа, при цьому температура решітки гриля досягає 360 ° C, що дуже важливо для правильного процесу приготування страв на грилі. При подальшому збільшенні температури буде задіяний спеціальний захисний запобіжник, який відключить гриль при перевищенні його критичної температури.

Як працює інфрачервоне випромінювання?
Система приготування їжі електричного гриля E-Grill забезпечує високу теплову потужність за рахунок використання трубчастих елементів, випромінюючих інфрачервоне тепло і відбивачів. Система інфрачервоного випромінювання імітує потік сонячної теплової енергії, коли тепло передається і поглинається об'єктом без фізичного контакту. За допомогою цієї системи теплове випромінювання в інфрачервоному спектрі проникає в продукти більш інтенсивно, що призводить до більш рівною обсмажуванні і більш тривалого утримання тепла.

У чому полягають переваги?
Звичайний газовий гриль, не обладнаний спеціальним інфрачервоної пальником, в першу чергу, нагріває продукти за допомогою прямої передачі тепла, а в другу чергу, в результаті циркуляції гарячого повітря навколо страви. Цей процес часто призводить до висушування продукту гарячим повітрям. Інфрачервоне випромінювання призводить до протилежного результату, посилаючи тепло інфрачервоного спектра глибоко в продукт і зберігаючи вологу. Цей процес підсилює аромат і утворює соковиту структуру, яку важко повторити за допомогою інших систем приготування їжі.

Купити даний гриль з доставкою ви зможете замовивши його у менеджера 
TECHNOpoint по телефону +38 098 493 14 23. Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!


Теги: Одеса, Днепр, Харків, Київ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Макіївка, Херсон, Полтава, Чернігів, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Слов'нськ, Ужгород, Бердянськ, Павлоград, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Ірпінь, Умань, Вишгород, Боярка, Вишневе, Коростень, Первомайськ