HORMANN LPU 40 3500х2250 БІЛИЙ, WOODGRAIN

HORMANN LPU 40 3500х2250 БІЛИЙ, WOODGRAIN

На складі
Рейтинг:

На складі 27744.00
27 744.00 грн.

  • Виробник: Hormann
  • Модель: LPU 40

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Гаражні секційні ворота HORMANN LPU 40 3500х2250 ШхВ БІЛИЙ КОЛІР ПОЛОТНА, WOODGRAIN
LPU 40 - класичні ворота німецького виробництва. Товщина секцій однакова по всьому периметру - 42 мм.


Рівномірне наповнення поліуретаном дає хорошу жорсткість і теплоізоляцію. Панелі зверху мають синтетичне покриття, яке стійке до УФ-променів і з точністю імітує зріз натурального дерева або сірого металевого антрациту. Завдяки пластмасовим наконечникам на направляючих, ворота можуть довго знаходиться у вологому середовищі, та не іржавіють.


МЕХАНІЗМ БАЛАНСУВАННЯ:
Дані ворота можуть збалансовуватися торсіонним механізмом і працювати, як в домашніх гаражах, так і на виробництві. Торсіон приймає на себе вагу всієї конструкції і працює протягом 25 000 відкривань / закривань.

У стандартній комплектації LPU йдуть оцинковані пружини розтягування в якості механізму балансування. Працюючи на розтягнення, вони ставляться вертикально по праву або ліву сторону від напрямних. Кількість робочих циклів - 15 тис.Зовнішня обробка панелей Decograin з імітацією натурального дерева


Гаражна модель LPU легко піднімається в ручному режимі або за допомогою автоматичного приводу. Виробник Hormann
презентував свої моделі приводів BiSecur, за допомогою яких можна синхронізувати роботу воріт, дверей і датчиків. За допомогою мобільного додатку ви можете з комфортом управляти всією системою без пульта.
 
ДОДАТКОВІ АКСЕСУАРИ:
 
Стандартна комплектація включає секційне полотно з секціями білого кольору товщиною 42 мм, кріплення, посилення під петлі, ручка і засувка. Поверхня панелі "Decograin" під дерево або гладка Woodgrain (покриття поліестер).

На додаток до функціональності і дизайну - скління різних форм, хвіртка, замок ригеля, декоративні вставки під нержавіючу сталь, натуральне дерево або будь-якого кольору з палітри Ral.