184395234
Ремонт і підключення автохолодильника

Ремонт і підключення автохолодильника

На складі
Код товару: usluga
Виробник: TECHNOpoint
Рейтинг:

На складі 500
500 грн


Якість
Доставка
Оплата
Обмін


Підключення та ремонт абсорбційних автохолодильників.
 
Абсорбційні автохолодильники - це універсальні холодильники, які можуть працювати від пропанового газового балона, від постійної напруги в 12 вольт і побутової мережі напругою 220 вольт. Ця особливість дає можливість мати в наявності придатні продукти і прохолодні напої протягом тривалого відпочинку на природі або кемпінгу.
 
Дані холодильники працюють на пропан-бутановоій суміші, від невеликого балона з газом (6-ти літрів газу досить на тиждень роботи такого холодильника).
 
Холодоагентом служить аміак. Газ використовують для нагріву водно-аміачної суміші, яка циркулює в контурі холодильника. В якості нагрівача може працювати як газ так і електрика.
 
Принцип роботи автохолодильника (абсорбційного):
 
газ підігріває водно-аміачний розчин в абсорбері, в якому за рахунок нагріву аміак розчиняється водою і рухається далі по трубках до випарника.
 
У випарнику аміак виділяється з водно-аміачної суміші, охолоджуючи при цьому пластини випарника, і відповідно здійснюючи охолодження всередині камери газового холодильника.
 
При необхідності проведення підключення або ремонту автохолодильників (абсорбційних) в частині що стосується газового обладнання ми можемо запропонувати газові балони, пропанові редуктори, газові шланги та штуцери для підключення шлангів до холодильника.
 
Для заявки на підключення або здійснення ремонту абсорбційного автохолодильника зверніться за номером, вказаним в контактах. Наш менеджер проконсультує Вас і запропонує оптимальне рішення.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!