Універсальний інфрачервоний електричний обігрівач ENDERS Madeira

Універсальний інфрачервоний електричний обігрівач ENDERS Madeira

На складі
Рейтинг:

На складі 4511.00
4 511.00 грн.


Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Настінний інфрачервоний електричний обігрівач Enders Madeira. Потужний і компактний галогеновий обігрівач від компанії Enders об'єднує в собі сучасні тенденції дизайну і функціональні особливості.

Потужність обігрівача має три ступені 750/1500/2000 Вт і може регулюватися, включатися / вимикатися за допомогою пульта дистанційного керування, який входить в комплект поставки. Це особливо зручно, якщо Ваш обігрівач розташований у важкодоступному місці. Також є можливість одночасного управління відразу декількома обігрівачами всього одним пультом дистанційного керування.

Ультракомпактний міцний корпус обігрівача з високим індексом пиловологозахисту IP65 виготовлений з анодованого алюмінію, що захищає його від корозії і подряпин, дозволяючи використовувати електрообігрівач, як всередині, так і зовні приміщень при безпосередньому впливі атмосферних опадів.

Спеціальний кронштейн для пристінкового / припотолочная монтажу, що входить в комплект поставки, дозволяє вибрати необхідний кут нахилу обігрівача c поворотом на 180 ° в горизонтальній і вертикальній площинах.

Електричний обігрівач ENDERS Madeira оснащений інфрачервоними галогеновими лампами, які світяться при проходженні електричного струму крізь пари інертних газів, що робить Enders Madeira ще і пасивним джерелом освітлення.

Інфрачервона галогенова лампа миттєво нагрівається і поширює інфрачервоний тепловий потік спрямованої дії. Теплові хвилі інфрачервоного спектра швидко поширюються в повітрі і нагрівають тільки предмети і людей, що знаходяться в зоні його поширення, не нагріваючи при цьому сам повітря. Це дозволяє направляти тепло безпосередньо туди, де це необхідно без додаткових втрат. Важливо знати, що повітряні потоки (наприклад, протяг чи вітер) не роблять на теплове випромінювання короткохвильових інфрачервоних обігрівачів практично ніякого впливу.


Термін роботи інфрачервоної лампи - близько 5000 годин.

 

Технічні характеристики та комплектація

 • Клас пиловологозахисту: IP65

• Матеріал: алюміній

• Площа обігріву: до 17 м²

• Пройшов перевірку за європейською системою безпеки електроприладів - GS

• Попередньо протестований

• Харчування: 220 В / 240 В, 50 Гц

• 3 режими потужності: 750, 1500, 2000 Вт

• Розміри, см: В10,5 x Д63 x Г8

• Вага: 2,7 кг

• Пульт дистанційного керування в комплекті

• Довжина кабелю: 1,7 м


Теги: Електричний інфрачервоний обігрівач купити з доставкою, інфрачервоний обігрівач ENDERS, обігрівач Enders Madeira, вуличний обігрівач Enders Madeira, обігрівач на терасу, обігрівач на веранду, інфрачервоний обігрівач в кафе, Enders Madeira, артикул 4922