Газовий вуличний обігрівач Italkero Falo Evo Steel потужністю 10,2 кВт

Газовий вуличний обігрівач Italkero Falo Evo Steel потужністю 10,2 кВт

На складі
Рейтинг:

На складі 38486.00
38 486.00 грн.

  • Виробник: Italkero
  • Модель: FL12AE L01U1

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Газовий обігрівач з «живим» полум'ям Italkero Falo Evo Steel - це новітня розробка від компанії Italkero, яка є першовідкривачем і законодавцем мод в сфері газового обладнання для обігріву. Саме італійська компанія Italkero стала винахідником пірамідальних газових вуличних обігрівачів факельного типу, якими сьогодні користується весь світ.

Новий обігрівач Falo Evo Steel став ще більш витонченим і ефективним в порівнянні зі своїм попередником Italkero Falo.

Безумовно, обігрівачі Italkero - це не просто технічний засіб обігріву, а ще й елемент інтер'єру або дизайну, який доповнює його своїми витонченими лініями і зачаровує світінням полум'я.

З газовим вуличним інфрачервоним обігрівачем Italkero Falo Evo ви зможете не тільки перебувати в теплій комфортній обстановці, а й отримувати естетичну насолоду від краси «живого вогню».

Італійська компанія Italkero - розробник і винахідник вуличних газових обігрівачів факельного типу, всі винаходи якого підтверджені європейськими патентами і захищені від копіювання. Всі обігрівачі виробляються безпосередньо в Італії на власній фабриці, з використанням виключно європейських комплектуючих, що підтверджено сертифікатом походження EUR-1.

Газові інфрачервоні вуличні обігрівачі факельного типу зі скляною колбою здатні обігріти до 30 м² площі приміщення, за умови відсутності сильних протягів. При цьому необхідно пам'ятати, що при використанні в приміщеннях, повинні залишатися відкритими і мати прямий доступ до повітря 25% від площі всіх стін. Якщо ви плануєте використовувати Falo Evo  на відкритому повітрі, вам буде тепло в радіусі 1,5 - 2 метри від нього.

Ще один важливий фактор - це ефективність обігріву. Вуличні газові обігрівачі старого типу відображають тепло тільки від верхнього рефлектора, в той час, як обігрівачі Falo Evo випромінюють тепло не тільки від верхнього рефлектора, а й від самої колби, по всій її довжині, за рахунок використання спеціального боросилікатного скла, з якого зроблена колба.

Характеристики:

Діаметр обогріву (м)                                          до 8 м
Потужність, кВт                                                  10,2
Максимальна витрата газу / пропан, л/годину  1,0
Габарити (мм)                                                  650 х 650 х 2120
Габарити в упаковці (мм)                                  650 х 570 х 2200
Вага (кг)                                                                  32
Балон (не входить в комплектацію)                  24,5 л
Матеріали корпуса                                                 Нержавіюча сталь / фарбована сталь
Колба                                                                  Калене скло
Ролики                                                                  В комплекті
Підствітка корпуса                                                  немає
Дистанційне управлення                                  В комплекті
Датчик підіння                                                       Єсть
Датчик затухання                                                  Єсть
Редуктор, шланг                                                  В комплекті

Теги: Italkero Falo Evo Steel, газовий вуличний обігрівач піраміда, FL12AE L01U1, артикул FL12AE L01U1, Італійська компанія Italkero, Обігрівач Italkero Falo Evo Steel, Italkero, Italkero Italkero Falo Evo Steel, Обігрівач Italkero, Вуличний інфрачервоний обігрівач Italkero Falo Evo Steel, доставка газовий вуличних обігрівачів, ремонт газових вуличних обігрівачів, запчастини до газових вуличним обігрівачів, купити вуличний газовий обігрівач, купити вуличний газовий обігрівач Italkero Falo Evo Steel, обслуговування газових вуличних обігрівачів, заправка композитних газових балонів, композитні газові балони для обігрівачів Italkero Falo Evo Steel, ремонт Italkero Falo Evo Steel