Газовий інфрачервоний обігрівач Italkero Falo Evo потужністю 10,2 кВт black

Газовий інфрачервоний обігрівач Italkero Falo Evo потужністю 10,2 кВт black

На складі
Рейтинг:

На складі 39784.00
39 784.00 грн.

  • Виробник: Italkero
  • Модель: FL12AE L03U1

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Газовий обігрівач з «живим» полум'ям Italkero Falo Evo Black - це новітня розробка від компанії Italkero, яка є першовідкривачем і законодавцем мод в сфері газового обладнання для обігріву. Саме італійська компанія Italkero стала винахідником пірамідальних газових вуличних обігрівачів факельного типу, якими сьогодні користується весь світ.


Новий обігрівач Falo Evo Black став ще більш витонченим і ефективним в порівнянні зі своїм попередником Italkero Falo.

Безумовно, обігрівачі Italkero - це не просто технічний засіб обігріву, а ще й елемент інтер'єру або дизайну, який доповнює його своїми витонченими лініями і зачаровує світінням полум'я.

З газовим вуличним інфрачервоним обігрівачем Italkero Falo Evo Black ви зможете не тільки перебувати в теплій комфортній обстановці, а й отримувати естетичну насолоду від краси «живого вогню».

Італійська компанія Italkero - розробник і винахідник вуличних газових обігрівачів факельного типу, всі винаходи якого підтверджені європейськими патентами і захищені від копіювання. Всі обігрівачі виробляються безпосередньо в Італії на власній фабриці, з використанням виключно європейських комплектуючих, що підтверджено сертифікатом походження EUR-1.

Газові інфрачервоні вуличні обігрівачі факельного типу зі скляною колбою здатні обігріти до 30 м² площі приміщення, за умови відсутності сильних протягів. При цьому необхідно пам'ятати, що при використанні в приміщеннях, повинні залишатися відкритими і мати прямий доступ до повітря 25% від площі всіх стін. Якщо ви плануєте використовувати Falo Evo Black на відкритому повітрі, вам буде тепло в радіусі 1,5 - 2 метри від нього.

Ще один важливий фактор - це ефективність обігріву. Вуличні газові обігрівачі старого типу відображають тепло тільки від верхнього рефлектора, в той час, як обігрівачі Falo Evo Black випромінюють тепло не тільки від верхнього рефлектора, а й від самої колби, по всій її довжині, за рахунок використання спеціального боросилікатного скла, з якого зроблена колба.

Характеристики:
Діаметр обогріву (м)                                         до 8 м
Потужність, кВт                                                 10,2
Максимальниа витрати газу / пропан, л/годину 1,0
Габарити (мм)                                                 650 х 650 х 2120
Габарити в упаковці (мм)                                 650 х 570 х 2200
Вага (кг)                                                                 32
Балон (не входить в комплектацію)                 24,5 л
Материали корпуса                                                Нержавіюча сталь / крашена сталь
Колба                                                                  Калеле скло
Ролики                                                                  В комплекті
Підствітка корпуса                                                  немає
Дистанційне управлення                                  В комплекті
Датчик підіння                                                       Єсть
Датчик затухання                                                  Єсть
Редуктор, шланг                                                  В комплекті

Теги: FL12AE L03U1, артикул FL12AE L03U1, Italkero Falo Evo Black, газовый уличный обогреватель пирамида, Итальянская компания Italkero, Обогреватель Italkero Falo Evo Black, Italkero, Italkero, Italkero Falo Evo Black, Обогреватель Italkero, Уличный инфракрасный обогреватель Italkero Falo Evo Black, доставка газовый уличных обогревателей, ремонт газовых уличных обогревателей, запчасти к газовым уличным обогревателей, купит уличный газовый обогреватель, купит уличный газовый обогреватель Italkero Falo Evo Black, обслуживание газовых уличных обогревателей, заправка композитных газовых баллонов, композитные газовые балл ны для обогревателей Italkero Falo Evo Black, ремонт Italkero Falo Evo Black,