Газовий інфрачервоний обігрівач Italkero Dolce Vita потужністю 12 кВт

Газовий інфрачервоний обігрівач Italkero Dolce Vita потужністю 12 кВт

На складі
Рейтинг:

На складі 67658.00
67 658.00 грн.

  • Виробник: Italkero
  • Модель: LF12A2 L0000

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

      Газовый вуличний обігрівач Italkero Dolce Vita - це преміальний флагман італійського бренда Italkero. Ми сміливо заявляємо, що на сьогоднішній день у всьому світі не існує більше красивого, вишуканого, технологічного ідеального, а також безпечного та ефективного вуличного газового інфрачервоного обогрівача.

Італійська компанія Italkero - розробник та винахідник вуличних газових обігрівачів факельного типу, всі вставки яких підтверджені європейськими патентами і захищені від копіювання. Все обігрівачі виробляються безпосередньо в Італії на власній фабриці, з використанням виключно європейських комплектуючих, що підтверджено сертифікатом походження EUR-1.

       Вуличний инфрачервоний обігрівач Dolce Vita створює не тільки м'яке і потужне тепло, але і саму вишукану атмосферу там, де він використовується. Обігрівач Italkero Dolce Vita легко перемещуєтся в любое місце на спеціальному візку, який входить в комплект поставок. Інфракрасний обігрівач Italkero Dolce Vita займає площу діаметром всього 56 см. Газовый вуличний обігрівач Dolce Vita не вимагає підключення до електричних мереж і працює автономно від стандартного газового балона об'ємом 24-27 л, розташований в нижній частині обогрівача. Завдяки цьому він може бути розміщений у будь-якому зручному для вас місці.

     Неповторюваний вуличний газовий обогрівач Italkero Dolce Vita, поставляемий в Україну, оснащений красивою теплою світлодіодною підсвіткою нижньої частини корпусу, що додатково придає красоту місце, де він розташований.

Характеристики:
Діаметр обогріву (м)                                         до 8 м
Потужність, кВт                                                 12
Максимальна витрата газу / пропан, л/годину 1,2
Габарити (мм)                                                 560 х 560 х 2280
Габарити в упаковці (мм)                                 560 х 560 х 2000
Вага (кг) 32
Балон (не входить в комплектацію)                  24,5 л
Матеріали корпуса                                                 Нержавіюча сталь/пластик
Колба                                                                  Калене скло
Ролики                                                                  В комплекті
Підсвітка корпуса                                                  наявна LED
Дистанційне управлення                                  В комплекті
Датчик підіння                                                       наявний
Датчик затухання                                                  наявний
Редуктор, шланг                                                  В комплекті

Теги: Dolce Vita, газовий вуличний обігрівач піраміда, Італійська компанія Italkero, Обігрівач Italkero Dolce Vita, Italkero, Italkero Dolce Vita, Обігрівач Italkero, Вуличний інфрачервоний обігрівач Dolce Vita, доставка газовий вуличних обігрівачів, ремонт газових вуличних обігрівачів, запчастини до газових вуличним обігрівачів, купити вуличний газовий обігрівач, купити вуличний газовий обігрівач Italkero Dolce Vita, обслуговування газових вуличних обігрівачів, заправка композитних газових балонів, композитні газові балони для обігрівачів Italkero Dolce Vita,