Інфрачервоний обігрівач факельного типу Activa Pyramide Cheops

Інфрачервоний обігрівач факельного типу Activa Pyramide Cheops

На складі
Рейтинг:

На складі 18983.00
18 983.00 грн.

  • Виробник: ACTIVA
  • Модель: 13600

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Вуличний газовий інфрачервоний обігрівач факельного типу Activa Pyramide Cheops - призначений для обігріву літніх майданчиків, терас, веранд і просто відкритих територій.
Завдяки вишуканому зовнішньому вигляду обігрівач Activa PYRAMIDE CHEOPS створить неповторну атмосферу затишку в будь-який час року. Такий обігрівач по праву завоював популярність серед європейських і українських готельєрів та рестораторів і часто використовується в сфері HoReCa, як атрибут комфорту і преміальності.
Мови «живого» вогню в колбі з вогнетривкого скла заворожують при першій зустрічі з вуличним газовим обігрівачем Activa Pyramide Cheops. Тільки від одного виду цього видовища вже стає тепло. Такий інноваційний обігрівач може застосовуватися, як в приватних володіннях при заміських котеджах біля басейнів, в альтанках або на терасах, так і у вхідних груп готелів та ресторанів, як додатковий елемент декору, що привертає увагу гостей і відвідувачів.
Матеріал корпусу Activa Pyramide Cheops - нержавіюча жароміцна сталь, що виключає вплив атмосферних опадів і пошкодження внаслідок корозії. У нижній частині обігрівача прихований газовий балон об'ємом від 24 до 27 літрів, що робить обігрівач мобільним. При чому виробник рекомендує використовувати вибухобезпечні полегшені композитні балони європейського виробництва.
Потужний пальник 10,5 кВт - обігріває простір в діаметрі до 5 метрів.
Плавне регулювання висоти полум'я, електро-п'єзорозпал, надійний, стійкий корпус з нержавіючої сталі з вбудованими колесами для переміщення - ці характеристики спрямовані на Ваш максимальний комфорт і зручність використання.
Газовий шланг і регулятор тиску (редуктор) входить в комплект поставки. Конструкція обігрівача забезпечує 100% згоряння газової суміші, що підвищує його ефективність і економить витрати на паливо.
Обігрівач оснащений двома рівнями безпеки. При згасанні полум'я термоелектричний датчик миттєво припиняє подачу газу, а при нахилі понад 45 ° градусів спрацьовує датчик нахилу, який також припиняє подачу палива.
Економічність обігрівача забезпечується регульованою витратою газу в межах 300-950 г/час;

Технічні характеристики:
Потужність: 10,5 кВт
Електронний запальник
Автоматичний вимикач
Корпус з нержавіючої сталі
Рама з лакованого алюмінію
Алюмінієвий відбивач
Пересувний 
Редуктор і шланг для газу
Висота: 223 см
Ширина: 53 см
Глибина: 53 см
Вага (з упаковкою): 26.00 кг

Теги: Вуличний газовий обігрівач Activa Pyramide Cheops, Activa PYRAMIDE CHEOPS, Activa, PYRAMIDE CHEOPS, інфрачервоний обігрівач, обігрів терас, обігрів літніх майданчиків, обігрівач для HoReCa