Фільтри дискові

Дискові фільтри IRRITEC розроблені для більш глибокої фільтрації. Складаються з корпусу і фільтруючого елемента у вигляді набору щільно стиснутих тонких дисків з радіальними канавками. Вони поєднують надійність і найменшу собівартість обслуговування. Використовуються для видалення неорганічних і органічних частинок.

 

Фільтр дисковий Irritec (іррітек) застосовується для механічного очищення води до 130 мікрон, і виготовлений з високоміцного пластика. Дискові фільтри тонкого очищення Irritec відрізняються високою пропускною спроможністю, площею фільтруючого елемента, а також діаметром під'єднання від 1-го до 2-х дюймів зовнішньої різьби.

 

Дисковий фільтр Irritec, це незамінний елемент для глибокої фільтрації води в системах поливу. Відрізняються простотою демонтажу, та вихідною різьбою, простотою очищення , проходження води через тонкі стислі диски з радіальними канавками. Застосовуються для очищення води від важких неорганічних і органічних частинок, частіше використовуються при заборі води з свердловин для запобігання забрудненню системи.

 

Також фільтри тонкої очистки відрізняються легкістю технічного обслуговування і при необхідності їх можна очистити за допомогою зворотного потоку води. Для більш якісного очищення з метою підвищеної надійності очищення води, бажано, встановити другий або контрольний дисковий фільтр.

 

Максимальний робочий тиск 8 бар. Робоча температура 40 ° -50 ° С. Площа фільтрації 421 см². Ступінь очищення 130 мікрон. Матеріал поліпропілен. Колір чорний.

У цій категорії немає товарів.