Висновки

Висновки

У цій брошурі дана необхідна інформація і наведені основні вимоги, яких необхідно дотримуватися для надійного і безпечного застосування зрідженого газу на ринках, під час народних гулянь і в автомобілях, а також для транспортування газових балонів. Для того, щоб установку скрапленого газу можна було б безпечно експлуатувати, підприємець повинен, як правило, на підставі комплексності проблемат..

03.03.2019
0
64
Інструкції по експлуатації газового облданання

Інструкції по експлуатації газового облданання

Як безпечно використовувати апарати, що працюють на зрідженому газі (ЗВГ), в місцях масового скупчення народу?Ця настанова актуальна для правильної організації роботи установок скрапленого технічного газу на ринках і складах, під час народних гулянь, на підприємствах з виробництва експозиційного обладнання, в транспорті і в мобільних закусочних і грилях.   &..

03.03.2019
0
52
Транспортування газових балонів

Транспортування газових балонів

При кожній транспортуванні газових балонів, незалежно від кількості наповнених, порожніх або здаються порожніми балонів, необхідно вжити заходів безпеки щодо запобігання виходу скрапленого газу.У цьому розділі будуть узагальнені основні вимоги з приписів з різних видів можливих транспортувань небезпечних вантажів (наприклад, матеріали, кількість) важливі для перевезення на ярмарки, народні гул..

03.03.2019
0
99
Перевірки

Перевірки

Установки скрапленого газу, чия безпека залежить від умов монтажу, повинні бути перевірені спеціально навченим персоналом:·    після монтажу;·    перед першим пуском в роботу;·    після кожного монтажу на новому робочому місці.Перевірка має на меті переконатися в правильному монтажі і надійній роботі установки скрапленого газу. Відповідні уста..

03.03.2019
0
72
Використання газових картушів

Використання газових картушів

Газові картуші - це одноразові посудини, в яких зберігається зріджений газ під тиском. Як правило, газові картуші заповнені бутан-пропаном або тільки бутаном. Газові картуші заправляються виробником одноразово і після спорожнення не підлягають повторній заправці.Проколюють картуш шипом. Внаслідок цього виникає проколений отвір, який не закривається. На противагу цьому у клапанного картуша є д..

03.03.2019
0
67
Газоспоживаючі пристрої

Газоспоживаючі пристрої

Дозволяється використовувати газові апарати з вхідним тиском до 50 мбар.При згорянні зрідженого газу споживається велика кількість повітря і відповідно кисню. Для того щоб досягти повного згоряння на 1 кг зрідженого газу (пропану) необхідно 12 м3 повітря. Якщо підведення свіжого повітря до полум'я недостатній, газ буде згоряти не повністю, з утворенням отруйної чадного газу (СО).&nb..

03.03.2019
0
74
Установки скрапленого газу з постачанням з бочок

Установки скрапленого газу з постачанням з бочок

Для постачання зрідженим газом можуть застосовуватися ємнісні балони. Перевагою таких балонів є мобільне постачання зрідженим газом з більшою місткістю, більшою продуктивністю по відбору газової фази, ніякого переривання подачі газу через зміну балонів, а також економія площ при установці.Зазначені далі захисні заходи описують основні вимоги до правильного і безпечного застосування ємнісних б..

03.03.2019
0
72
Установки скрапленого газу для приладів горіння

Установки скрапленого газу для приладів горіння

Максимальна кількість підключених і готових до підключення балонів зі зрідженим газом в автомобілях і причепах (далі автомобіль):·    4 балони, ємністю до 27 л кожен·    2 балони до 50 л кожен.Виняток: плити для польових кухонь, де дозволяється використання до 4 балонів ємністю по 50 л.Балони в автомобілях розташовуються в такий спосіб:·    в основ..

03.03.2019
0
49
Заміна газового балона

Заміна газового балона

При заміні балона необхідно враховувати, що буде виходити певну кількість газу. Тому під час заміни балону необхідно видалити всі джерела загоряння (наприклад, відкритий вогонь, або апарати відкритого вогню) в радіусі 0,5 м від роз'єднуваних з'єднань (запірний клапан балона, або регулятор тиску, або шланг високого тиску).Запірний клапан змінних балонів необхідно закрити (поворотом вправо)..

03.03.2019
0
59
Вуличні газові інфрачервоні обігрівачі

Вуличні газові інфрачервоні обігрівачі

Для створення сприятливого клімату при низьких температурах застосовуються, працюють на зрідженому газі, вуличні газові обігрівачі в різних виконаннях: для роботи, як на відкритому повітрі, так і в добре провітрюваних приміщеннях, а також в наметах і шатрах. Добре провітрюваним приміщеннями вважаються ті, в яких мінімум 25% навколишнього площі приміщення відкриті, при цьому навколишнє пл..

03.03.2019
0
70
Монтаж і використання газових балонів

Монтаж і використання газових балонів

Газові апарати можуть використовуватися тільки при відсутності витоків, скупчень   незгорілого газу. Це може бути досягнуто завдяки наявності датчика контролю полум'я (при відсутності полум'я перекривається подача газу до апарату).Газові апарати споживання працюють при наявності рівномірно надходить, розрахованого для даного апарату, робочого тиску.Необхідного тиску можна д..

02.03.2019
0
119
Розміщення газових балонів та зони захисту

Розміщення газових балонів та зони захисту

Установки скрапленого газу складаються з: ·    установки постачання (наприклад, балон зі зрідженим газом); ·    регулює і запобіжне обладнання (наприклад, регулятор тиску і захисний пристрій при розриві шланга); ·    трубопроводів (трубних і шлангових); ·    газового апарату (гриль, кип'ятильник, газовий обіг..

02.03.2019
0
88
Газові балони та випаровування газу (пропану)

Газові балони та випаровування газу (пропану)

У продажу використовуються різні газові балони, ємністю насамперед 5 л, 12 л, 27 л і 50 л. На території Європи і зокрема Німеччини також використовуються балони ємністю 80 л. Кількість газу в балоні, відповідно 2 кг, 5 кг, 11 кг, 22 кг і 33 кг. Кількість газу в балоні (наприклад, повний або частково заповнений) можна визначити шляхом зважування на вагах. Балони на території Н..

02.03.2019
0
138
Властивості газового балона, вибухо- і пожежонебезпека ЗВГ

Властивості газового балона, вибухо- і пожежонебезпека ЗВГ

Важливі для безпечної експлуатації властивості зрідженого газу (пропан, бутан або їх суміш) можна узагальнити наступним чином: ·    скраплений газ в газоподібному стані є пальним газом, який, змішуючись з повітрям або киснем, може утворювати вибухонебезпечні суміші; Умови для вибухонебезпечної ситуації. ·    2% суміш скрапленого газу з повітрям вже є..

02.03.2019
0
67
Галузь застосування

Галузь застосування

Галузь застосування  Це керівництво з безпечного використання апаратів, що працюють на зрідженому вуглеводневому газі (ЗВГ), в місцях масового скупчення людей, на ринках, під час народних гулянь і в автомобілях. наприклад, на підприємствах з виробництва експозиційного обладнання, ринкових павільйонах, мобільних  закусочних і грилів.Наступні вка..

02.03.2019
0
51
Безпечний газ

Безпечний газ

Безпечне використання газових балонів в місцях пов'язаних з перебуванням людини.ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯце керівництво з безпечного використанню апаратів, що працюють на зрідженому вуглеводневому газі (ЗВГ), в місцях масового скупчення народу, на ринках, під час народних   гулянь і в   автомобілях. наприклад,   на підприємствах&..

02.03.2019
0
182
Композитний газовий балон Hexagon Ragasco. Що необхідно знати?

Композитний газовий балон Hexagon Ragasco. Що необхідно знати?

Композитний газовий балон Hexagon Ragasco. Що необхідно знати?Чи безпечні газові балони Hexagon Ragasco?Безпека була і буде залишатися найбільш важливим фактором проектування в розробках та стратегії  розвитку Hexagon Ragasco. Безпека застосування композитних газових балонів Hexagon Ragasco еквівалентна або вища ніж сталевих.В Європейському Союзі, композитні балони LPG Hexagon Ragasco сх..

02.01.2019
0
279