Галузь застосування

  • Галузь застосування

Галузь застосування 

Це керівництво з безпечного використання апаратів, що працюють на зрідженому вуглеводневому газі (ЗВГ), в місцях масового скупчення людей, на ринках, під час народних гулянь і в автомобілях. наприклад, на підприємствах з виробництва експозиційного обладнання, ринкових павільйонах, мобільних  закусочних і грилів.


Наступні вказівки сприяють правильному і безпечному: 

·    застосування балонів, ємностей зі зрідженим газом;

·    монтажу апаратів, трубопроводів, деталей обладнання (напр, запобіжних пристроїв) на балонах зі скрапленим газом;

·    використанню балонних установок зі зрідженим газом;

·    перевезення балонів зі скрапленим газом.


Вимоги з постачання зрідженим газом, зберігання, використання   стаціонарних резервуарів для зрідженого газу в цьому посібнику не розглядаються і повинні відповідати встановленим порядком і нормам в країні застосування. 

Зріджений газ завжди доступний і мобільний. Завдяки цим властивостям, його часто використовують на ринках, під час народних гулянь і в автомобілях.  


При цьому  використовуються різні газоспоживаючі апарати як, наприклад, плити, грилі, кип'ятильники, пальники для підсмажування, апарати для випікання, фритюрниці, вуличні газові інфрачервоні обігрівачі. 

Зріджений газ має властивості, які   вимагають кваліфікованого поводження з ним. Нещасні випадки, а також інспекторські перевірки знову і знову вказують на те, що основна інформація часто вже не доведена до відома і вимоги безпеки не виконуються. 

У цьому посібнику йдеться про обладнання фірми GOK (Німеччина), завдяки якому забезпечується бездоганна безпека роботи будь-якої установки, в будь-якому секторі її використання.

Повернення до списку
 
 

2019-03-02 21:53:22
0
34

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!