Газовий балон HPC Research об'ємом 18,2 л. Shell підключення

Газовий балон HPC Research об'ємом 18,2 л. Shell підключення

На складі
Рейтинг:

На складі 3590.00
3 590.00 грн.

  • Виробник: HPC Research
  • Модель: HPC Research 18,2

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Композитний газовий балон HPC RESEARCH обсягом 18,2 л

Композитний газовий балон об'ємом 18,2 л від HPC RESEARCH - це якісне сучасне обладнання європейського виробництва, в якому особливу увагу приділено безпеці, якості та ергономіці, а також зручності для користувача. Виріб сертифікований в Європі і повністю відповідає вимогам українських норм експлуатації: газовий балон 18 літрів комплектується необхідною документацією.

Технічні особливості вироби

Композитний газовий балон HPC RESEARCH обсягом 18,2 л характеризує:

невелика вага порожній ємності - 4,7 кг, що забезпечує зручне транспортування;         

компактні габарити. Висота балона становить 48,2 см, діаметр - 31 см;         

місткість. У ємність можна заправити 7,64 кг пропану або 9,1 кг бутану.         

робочий тиск 1,6 МПа;         

робота в діапазоні температур від -40 до +65 ° C;         

тип вентиля G.4 (shell);         

наявність запобіжного PRV-клапана. Він спрацьовує при різкому підвищенні тиску всередині ємності (наприклад, при перезаправцв або підвищенні температури ззовні), і випускає газ назовні.         

Газовий балон 18 л має зручну конструкцію: внутрішній лайнер створений на повністю автоматизованому виробництві, що гарантує герметичність, а зовні покритий спеціальним захисним кожухом з зручними для транспортування ручками. При необхідності, зовнішню оболонку можна міняти. 

Виробник подбав про безпеку користувача: якщо балон потрапить в зону загоряння, вибуху не відбудеться: полімерна основа вигорає поступово, формуючи пори для повільного виходу пального вмісту.

Призначення композитного балона

Зазначені характеристики дають можливість використовувати газовий балон для різних потреб. Якісний виріб європейського виробництва підійде для газопостачання побутового обладнання - плит, гриля і т.д. Купити газовий балон на 18 літрів вигідно і власникам «бізнесу на колесах» - закусочних, міні-кав'ярень, бургерних і різних фастфудів. Ще однією розповсюдженою сферою використання є ремонтні роботи, що передбачають нагрівання (наприклад, монтаж натяжних стель).

Газовий балон 18 літрів з високими стандартами безпеки і зручністю транспортування підійде для яхт, а також любителям тривалого відпочинку на природі, риболовлі. 

При замовленні балона на нашому сайті ми забезпечуємо наявність гарантії і необхідної технічної документації.

Артикул LPGC18G1

 

Газ
Підключення
SHELL

Теги: вартість газового балона, газові балони для дачі, газові балони композитні, композитні газові балони ціна, газовий балон 18 літрів, балон газовий ціна, композитний газовий балон, газовий балон, купити газовий балон, газові балони, балон газовий, газовий балон купити, газові балони купити