Газовий балон 27 літрів від виробника G.L.I. вентиль KLF із запобіжним клапаном

Газовий балон 27 літрів від виробника G.L.I. вентиль KLF із запобіжним клапаном

Pre-Order
Рейтинг:

Pre-Order 3900.00
3 900.00 грн.

  • Виробник: G.L.I.
  • Модель: 1101

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Газовий балон для пропан-бутанової суміші від виробника G.L.I. (GAZ LIQUEFIES INDUSTRIE) Франція.

GLI - компанія, яка спеціалізується на виробництві зварних посудин під тиском від 5 л до 180 000 л, стаціонарних або мобільних, з розташуванням над або під землею.

Технічні характеристики:

Місткість - 27 л (11 кг)
Робочий тиск; 1,6 МПа (16 бар)
Випробувальний тиск; 2,5 МПа (25 бар)
Діаметр обичайки; 299 мм
Висота; 980 мм
Товщина стінок; 3 мм
Виробник; G.L.I (GAZ LIQUEFIES INDUSTRIE) Франція

 Сертифікований в Україні

 

GLI протягом багатьох років постачає Європу балонами і різними ISO контейнерами і продовжує розвивати частку на ринку по всьому світу, оскільки виробляють повний асортимент від стандартних циліндрів до мобільних цистерн.

Купуючи обладнання даного виробника Ви можете спати спокійно. Балон абсолютно безпечний у використанні так як оснащений запобіжним клапаном. При підвищенні тиску всередині балона клапан його просто скине назовні. Навіть поставивши його на сонці (а на випробуваннях виробник ставить їх у відкрите полум'я) він не вибухне.

Редуктор із різьбою
KLF підключається до балона без використання додаткових інструментів, за допомогою рук, що зручно в експлуатації. Крім того, що газові балони G.L.I. можна використовувати як в побуті, так і в промислових цілях, вони підходять до всієї лінійки газових обігрівачів і грилі.

Газ
Підключення
KLF

Теги: G.L.I. 27 літрів, газовий балон G.L.I., газовий балон із запобіжним клапаном, KLF, сифонна трубка, пропановий балон для навантажувача, балон для навантажувача,