Газобалонна установка GOK на 4 балони редуктор з витратою 4 кг/час та тиском 37 мбар (автоматичний перемикаючий клапан)

Газобалонна установка GOK на 4 балони редуктор з витратою 4 кг/час та тиском 37 мбар (автоматичний перемикаючий клапан)

На складі
Рейтинг:

На складі 13000.00
13 000.00 грн.


Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Газобалонна установка GOK для підключення 4-х газових балонів з можливістю автоматичного перемикання з основної сторони на резервну. Газова рампа для 4-х балонів призначена для підключення до неї газового обладнання, що перевищує витрати газу більше 1,5 кілограм на годину, наприклад: газова плита, інфрачервоні обігрівачі, конвектори малої потужності.

Газобалонна установка застосовується в побутових цілях. Забір газу здійснюється по черзі з обох сторін. При заміні газового балона немає необхідності зупиняти роботу установки, тому що ручний перемикач перекриває прохід газу з пустого балона. На автоматичному перемикачі встановлений інформаційний манометр або індикатор, який показує з якого боку відбувається розбір газу.

У комплект газової рампи входить:

• регулятор скрапленого газу з характеристиками 4 кг / год 37 мбар
• автоматичний перемикаючий вентиль GOK
• кронштейн
• 2 шланги з ручкою
• 2 шланги з гайкою


Балони в установці з'єднані шлангами. Використовуючи набір певних комплектуючих кількість балонів в установці при необхідності може бути збільшена. Завдяки взаємозамінності комплектуючих балонна установка легко і просто збирається в компоновцівідповідає бажанням споживача за допомогою простого набору інструментів. Основними і важливими складовими компонентами установки є перемикаючий пристрій і регулятор тиску.

Всі регулятори мають як мінімум один запобіжний пристрій, що забезпечує безпеку роботи всієї установки і споживаючого апарату, а найголовніше - безпеку для людини!


Теги: GOK, GOK Germany, GOK обладнання купити в Україні, газове обладнання ГОК, газове обладнання GOK Germany, GOK в Україні, редуктори та гланги GOK, якісне газове обладнання GOK, автономне газопостачання недорого, автономне газопостачання недорого в Україні, автономне газопостачання своїми руками, газопостачання для будинку, газ на дачу, газифікація, автономна газифікація, сполучення газу до будинку ціна, газобалонне обладнання, GOK, GOK Німеччина, GOK групові балонні установки, газифікація без проекту