Газобалонна установка GOK на 2 балони з редуктором 4 кг/час 50 мбар ручний перемикач

Газобалонна установка GOK на 2 балони з редуктором 4 кг/час 50 мбар ручний перемикач

На складі
Рейтинг:

На складі 7900.00
7 900.00 грн.


Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Газобалонна установка GOK для підключення 2-х газових балонів з можливістю ручного перемикання з основної сторони на резервну. Газова рампа для 2-х балонів призначена для підключення до неї газового обладнання, що перевищує витрати газу більше 1,5 кілограм на годину, наприклад: газова плита, інфрачервоні обігрівачі, конвектори малої потужності.

Газобалонна установка застосовується в побутових цілях. Забір газу здійснюється по черзі з обох сторін. При заміні газового балона немає необхідності зупиняти роботу установки, тому що ручний перемикач перекриває прохід газу з пустого балона. На автоматичному перемикачі встановлений інформаційний манометр або індикатор, який показує з якого боку відбувається розбір газу.

У комплект газової рампи входить:
• регулятор скрапленого газу з характеристиками 4 кг / год 50 мбар
• ручний перемикаючий вентиль GOK 
• кронштейн
• 2 шланга

Балони в установці з'єднані шлангами. Використовуючи набір певних комплектуючих кількість балонів в установці при необхідності може бути збільшена. Завдяки взаємозамінності комплектуючих балонна установка легко і просто збирається в компоновці відповідає бажанням споживача за допомогою простого набору інструментів.

Основними і важливими складовими компонентами установки є перемикаючий пристрій і регулятор тиску. Всі регулятори мають як мінімум один запобіжний пристрій, що забезпечує безпеку роботи всієї установки і споживаючого апарату, а найголовніше - безпеку для людини.Теги: автономне газопостачання недорого, автономне газопостачання недорого в Україні, автономне газопостачання своїми руками, газопостачання для будинку, газ на дачу, газифікація, автономна газифікація, сполучення газу до будинку ціна, газобалонне обладнання, GOK, GOK Німеччина, GOK групові балонні установки, газифікація без проектуGOK, GOK Germany, GOK обладнання купити в Україні, газове обладнання ГОК, газове обладнання GOK Germany, GOK в Україні, редуктори та гланги GOK, якісне газове обладнання GOK, GOK, GOK Germany, GOK обладнання купити в Україні, газове обладнання ГОК, газове обладнання GOK Germany, GOK в Україні, редуктори та шланги GOK, якісне газове обладнання GOK,