Композитний балон HPC Research 26,2 л Shell (під український редуктор)

Композитний балон HPC Research 26,2 л Shell (під український редуктор)

На складі
Рейтинг:

На складі 4230.00
4 230.00 грн.


Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Композитно-полімерний газовий балон HPCR (HPC Research) 26,2 літра.

Загальні технічні характеристики газового балона

Газовий балон складається з внутрішнього, безшовного  PET - лайнера на який, за допомогою спеціального обладнання, наноситься шарами скловолокно, епоксидна смола і затверджувач. Після того, як циліндр стає міцним, в горловину вкручують вентиль  підключенням KLF або SHELL.

Вентиль оснащений скидним клапаном надлишкового тиску газу. Цей пристрій зможе убезпечити користувача в разі перевищення допустимого рівня заправки газу або раптового підвищення температури навколишнього середовища. Лайнер поміщають в пластиковий кожух   з ручками, який служить захистом від механічних пошкоджень і ультрафіолетового випромінювання.

Внутрішній лайнер напівпрозорий. Кожух має спеціальні отвори, через які можна рівень зрідженого газу. Слід відзначити що, протягом всього терміну служби балона, лайнер не втрачає дану особливість.

Вага композитного газового балона   HPCR   26.2 л - 5,4 кг (що набагато менше металевого аналога)

Обсяг: 26,2 л

Висота: 612 мм

Діаметр: 310 мм

Маса пропану: 12 кг

Маса порожнього балона: 5,4 кг

Робочий тиск: 1,6 МПа

Термін переатестації: 10 років

Температура експлуатації: Від -40 до +65 ° С

Країна виробництва: Чеська республіка

Безпека
Чому композитний балон вибухобезпечний?
Виріб на 96% складається з полімерних матеріалів що виключає виникнення іскор і ймовірність вибуху горючої суміші. Вентиль балона HPCR надійно захищений від механічних пошкоджень. Підключення сучасних газових редукторів GOK  із запобіжним клапаном і захисних пристроїв від обриву шланга доповнює концепцію безпеки газового обладнання.

Сфери застосування

Композитні газові балони використовують для газопостачання побутових і промислових газових приладів. Це можуть бути: плити, обігрівачі, пальники, теплові гармати, грилі, газові котли, аобсорбційні холодильники,будинки на колесах, обладнання для обсмажування кави, яхти і т.д.). 

Простота і зручність експлуатації композитних газових балонів  HPC Research

Стійкість до ультрафіолетового впливу, механічним пошкоджень і наявність захисних пристроїв зможуть забезпечити термін надійної роботи даного газового балона до 30 років.

Додаткові комплектуючі

Композитні газові балони HPCR 26,2 л. мають широкий спектр застосування в побуті та промисловості. Як показує досвід балон 26,2 літра (також доступні моделі на 12,5 літра і 18,2 літра) це оптимальний обсяг за доступною ціною.

П
ри необхідності підключення балона ми можемо запропонувати наступні комплектуючі:   перехідники, газові редуктори, газові шланги і пристрої безпеки при обриві шланга. У разі підключення декількох балонів у нас є з'єднувачі, автоматичні і ручні регулятори (газові рампи) і т.д.

Зберігання композитних балонів HPCR зручне завдяки можливості складування однією ємності на іншу. Ємності можна, можливо розміщувати на піддонах, а завдяки зручним ручкам їх можна з легкістю переміщати до місця використання. 

Корисна інформація по використанню газових балонів.   Провідні європейські виробники подбали про заходи безпеки та правилах використання газового обладнання. Кожен користувач зобов'язаний ознайомиться з деякими положеннями. 

Купити копмозитні газові балони HPCR з доставкою в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові ви зможете, оформивши замовлення на сайті інтернет-магазину TECHNOpoint. Якщо Вам необхідна інша модель або інший обсяг газового балона у нас великий вибір даних товарів. Просто зателефонуйте - ми допоможемо!

Газ
Підключення
SHELL

Теги: Shell балон, артикул 9247, газовий балон купити недорого з доставкою, недорогий і якісний газовий балон, купити композитний газовий балон з редуктором, редуктор газовий купити недорого, GOK (GERMANY), купити недорого композитний газовий балон, газопостачання ділянки, газопостачання приватного будинку недорого, туристичний газовий балон, балон для гриля, купити балон на дачу, балон для газової плити, купити газовий балон Україна, якісний композитний газовий балон, купити безпечний газовий балон, газовий балон на риболовлю, газовий балон для кемпінгу, га овий балон на яхту, автономне газопостачання об'єкта, газифікація без проекту, пропановий газовий балон купити, комплектуючі до газових балонів купити недорого, газовий балон Чехія, HPCR, HPC Resaerch,