Композитний газовий балон Ragasco 18,2 л. з KLF підключенням європейського зразка
  • -0%
  • Композитний газовий балон Ragasco 18,2 л. з KLF підключенням європейського зразка

Композитний газовий балон Ragasco 18,2 л. з KLF підключенням європейського зразка

На складі
Рейтинг:

Поспішай, до кінця акції залишилося:
На складі 4980.00
5 000.00 грн.
4 980.00 грн.


Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Вибухобезпечний газовий балон RAGASCO LPG 24,5

Компанія Hexagon Ragasco (Norway) - провідний світовий виробник композитних газових балонів для зрідженого газу, який використовує 15 000 000 одиниць по всьому світу.

Hexagon Ragasco була заснована в 1998-му році і вже в 2000-му відправила першу партію композитних газових балонів. З моменту своєї появи у 2000 році їх продукти пропонують величезні переваги всім зацікавленим: від газових компаній до приватних кінцевих споживачів

Високопродуктивний і повністю автоматизований завод в м Рауфосс (Норвегія), є самим передовим та инноваціонноваційним. Компанія прагне до якості, безпеки і досягненні сучасних рішень, які підвищують цінність для наших клієнтів і зберігають навколишнє середовище. 

Технологія,Hexagon Ragasco для виробництва безшовних композитних балонів - унікальна. 

Весь процес виконується всередині компанії і повністю автоматизований - починаючи з сировини і закінчуючи готовими балонами на піддоні, готовими до відправки, що робить балони найефективнішими композитними балонами в світі.

Виробничий процес складається з трьох основних етапів:

По-перше, внутрішня підкладка з поліетилену (HDPE) видувна. Скляні волокна і смола потім намотуються навколо вкладиша для створення судини під тиском. Щоб забезпечити ще більшу міцність і надати циліндру елемент дизайну, ми додаємо зовнішній шар у формі поліетиленового (HDPE) корпусу. Цей відмітний корпус, зареєстрований під торговою маркою Hexagon Ragasco, забезпечує як захист, так і ергономічне зчеплення. Це також дозволяє клієнтам маркувати свої циліндри.

Безпека

Балон виготовлений із сучасних полімерних і композитних матеріалів, що поєднують безкомпромісну безпеку, якість, дизайн і інновації з майбутнім стандартом герметизації газу.

Умови експлуатації

Крім того, вони призначені для роботи в будь-яких погодних умовах від -40 градусів за Цельсієм (райони Антарктики) до +65 градусів за Цельсієм (райони пустелі), що доводить їх універсальний вибір.

Зріджений нафтовий газ - це природний побічний продукт видобутку природного газу (60%) і переробки сирої нафти (40%), тому ми або використовуємо його, або він стає непотрібним джерелом енергії. Це чистий, низьковуглецевий, ефективний і інноваційний джерело енергії.

Загальні характеристики:

найменування: LPG 24,5 
тип балона: полімерно-композитний 
компанія-виробник:       Ragasco 
країна-виробник:           Норвегія 

Габаритні характеристики: 
висота балона:                                      571 мм 
діаметр балона:                                    306 мм 

Експлуатаційні характеристики: 

обсяг балона:                                        24,5 л 
вага порожнього балона:                      4.7 кг 
робочий тиск: 20 бар. (МАКС: 30 бар .) 
Тип по балона використовуваному робочому тиску: балон низького тиску 
тип розміщені в балон газів: LPG (ЗВГ) 
робочий температурний діапазон від -40 ° C до +50 ° C 
тип балона по галузі застосування: побутове використання

Купити композтний газовий балон Ragasco можна в нашому інтернет -магазинів! З газовим балоном можна придбати всі необхідні комплектуючі: газовий редуктор, шланг і захисні пристрої!

Товар сертифікований!

Газ
Підключення
KLF

Теги: Ragasco, Norway, Ragasco Hexagon, Ragasco Norway, KLF LPG, Ragasco Norway 18.2л, композитний газовий балон, вибухобезпечний газовий балон, безопечний газовий балон, ragasco lpg 18.2., газовий балон купити недорого з доставкою, недорогий і якісний газовий балон, купити композитний газовий балон з редуктором, редуктор газовий купити недорого, GOK (GERMANY), купити недорого композитний газовий балон, газопостачання ділянки, газопостачання приватного будинку недорого, туристичний газовий балон, балон для гриля, купити балон на дачу, балон для газової плити, купити газовий балон Україна, якісний композитний газовий балон, купити безпечний газовий балон, газовий балон на риболовлю, газовий балон для кемпінгу, га овий балон на яхту, автономне газопостачання об'єкта, газифікація без проекту, пропановий газовий балон купити, комплектуючі до газових балонів купити недорого.