Композитний газовий балон Hexagon Ragasco. Що необхідно знати?

  • Композитний газовий балон Hexagon Ragasco. Що необхідно знати?

Композитний газовий балон Hexagon Ragasco. Що необхідно знати?Чи безпечні
газові балони Hexagon Ragasco?

Безпека була і буде залишатися найбільш важливим фактором проектування в розробках та стратегії  розвитку Hexagon Ragasco. Безпека застосування композитних газових балонів Hexagon Ragasco еквівалентна або вища ніж сталевих.

В Європейському Союзі, композитні балони LPG Hexagon Ragasco схвалені відповідно до нормативних документів ADR / RID і відмічені знаком Pi відповідно до директиви TPED. Hexagon Ragasco працює з німецькою організацією TÜV в якості партнера по підтвердженню якості. Європейське підтвердження якості засновано на вимогах EN 12245 і EN14427.

Hexagon Ragasco досягли видатних результатів на ринку, де понад 15 мільйонів !!! одиниць були виготовлені і використовуються більше 15 років. Клієнти і користувачі надзвичайно задоволені продуктивністю, якістю, надійністю і якості виконання продуктів.

Як поводяться композитні балони LPG Hexagon Ragasco в разі пожежі?

Композитні балони з газовим балоном Hexagon Ragasco можна спалити під час пожежі без будь-якої ймовірності вибуху. Через кілька хвилин під час пожежі смола вигорить, а пластиковий лайнер і корпус розплавляться. Зріджений газ буде «дихати» через стінку циліндра і згоряти контрольованим чином.


Що являє собою трикомпонентна концепція композитно-полімерного газового балона Hexagon Ragasco (Norway)?

• Шар 1: видувний формований лайнер (HDPE) являє собою безшовний газобарєрний шар з виступом для установки вентиля в циліндр. Шийка виконана з литого під тиском матеріалу HDPE з латунної вставкою.

• Шар 2: цей композитний несучий матеріал являє собою скловолокно (fibre-glass) і яка має величезну здатність витримувати тиск. Саме процес затвердіння забезпечує прозорість стінки необхідну для перегляду рівня газу.

• Шар 3: спеціально розроблений зовнішній корпус з захищає посудину високого тиску і клапан. Ергономічні ручки дозволяють легко піднімати і складувати газові балони.

Чому лайнер балона напівпрозорий?

Внутрішній лайнер має достатню прозорість для користувача і можливість бачити рівень рідини ЗВГ в циліндрі. Властивість прозорості дозволяє користувачеві бачити рівень газу через стінку циліндра, тому виключає ризик припинення подачі газу в незручний час. Це також дозволяє споживачу перевірити, чи дійсно циліндр заповнений потрібною кількістю ЗВГ.

Як щодо корозії і хімічної стійкості?

Вибухобезпечні, композитні балони Hexagon Ragasco не кородують! Всі вживані матеріали є некорозійні і ретельно підібрані для забезпечення максимальної хімічної стабільності і стійкості до концентрацій кислот або розчинників, які можуть з'являтися в ЗВГ або в середовищі, де можуть зберігатися або використовуватися балони із ЗВГ. Крім того, лайнер під тиском захищений покриттям зовні.

Яке обслуговування або ремонт необхідні?

Для естетичних цілей балони LPG Hexagon Ragasco (Norway) можна легко і недорого очистити шляхом промивання розчином мила і води. Тому механічна обробка або інше очищення циліндрів не потрібне.

Які маркування наносяться на композитний балон Ragasco?

Вибухобезпечні балони Hexagon Ragasco повинні маркуватися згідно з основними принципами. Циліндри позначені серійним номером, знаком / номером офіційного затвердження, ідентифікаційним номером офіційного затвердження, країною походження, ідентифікатором виробника і обсягом. В якості опції циліндри можуть бути відзначені корпоративним логотипом або іншими маркуванням, орієнтованими на клієнта. Hexagon Ragasco надасть клієнту файл бази даних, відповідний кожної партії балонів.

Як циліндри Hexagon Ragasco працюють в більш холодних кліматичних умовах?

В рамках програми випробувань на композитні балони LPG Hexagon Ragasco випробовуються до -40 ° C. Використання зрідженого нафтового газу при низьких температурах, звичайно, обмежена можливостями випаровування конкретної суміші LPG.

Як правило, корпус не матиме ушкоджень при низькій температурі, якщо його правильно обробити, але він менш стійкий до значних впливів при серйозному впливі.

Як циліндри Hexagon Ragasco працюють в кліматичних умовах пустелі?

Композитні газові балони LPG від Hexagon Ragasco Norway розраховані на витримування температур вище 65 ° C. Довгострокове використання в жаркому кліматі показує, що циліндр не постраждає і залишиться безпечним для використання в цих екстремальних кліматичних умовах. Наші циліндри вже кілька років використовуються в країнах, що складаються в основному з пустелі, і температура може легко досягати більше 50 ° C в тіні на постійній основі.


Як циліндри Hexagon Ragasco працюють в прибереж або тропічному кліматі?

Матеріали в газових, композитних балонах від Hexagon Ragasco були ретельно підібрані. Одним з великих переваг обраних матеріалів є те, що вони не схильні до впливу солі і вологи. Корозія не відбувається, і тому циліндри добре пристосовані для використання в жарких, вологих і солоних середовищах.

Чи є балони з Hexagon Ragasco стійкими до УФ-випромінювання?

Як зазначено вище, застосовані матеріали були обрані для різних міркувань. Один з них - забезпечити максимальну стійкість до УФ-випромінювання. Крім того, УФ-добавки застосовуються до матеріалу обсадної колони в залежності від географічної зони, в якій повинні використовуватися балони.

Як щодо повторних випробувань?

Ми рекомендуємо дотримуватися положень EN1440 або в залежності від юрисдикції, застосовуваним вимогу повторного тестування. Затвердження типу ADR / RID (TPED) вказує інтервал повторної перевірки 10 років. Технічні спеціалісти Hexagon Ragasco проводять ретельні випробування на знос, корозію або деформацію. Ці випробування і їх позитивні результати були дуже успішними в продовж інтервалу повторного тестування від 5 до 10 років в більшості юрисдикцій, де працюють балони.

Крім того, Hexagon Ragasco є єдиним виробником композитного циліндра, який досяг 15-річного інтервалу для першої перевірки циліндрів в Данії, Фінляндії, Норвегії та Швеції.

Які стандартні кольори циліндрів?

Зовнішня оболонка з синтетичних балонів LPG Hexagon Ragasco (Norway)  допускає певні колірні варіації. Стандарт для нижньої частини світло-сірий. Верхня частина і верхнє кільце можуть поставлятися в самих різних кольорах.

Поточні стандартні кольори:

• Темно-сірий
• Зелений
• Червоний (представлений в Україні)
• Жовтий
• Синій
• Помаранчевий

Конкретні кольори можуть застосовуватися на основі визначення RAL або Pantone.

Чи є циліндри Hexagon Ragasco схваленими для використання в нашому регіоні?

Композитні газові балони Hexagon Ragasco схвалені для використання в більш ніж 40 країнах. Це всі країни ЄС, США, Канада, країнах колишнього СНД та інші. В Україні композитні газові балони виробника Hexagon Ragasco Norway сертифіковані та можуть використовуватися на комерційних та побутових об’єктах.

2019-01-02 20:59:09
0
241

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!