Вбудований гриль GrandHall Premium GT3 Built-in

Вбудований гриль GrandHall Premium GT3 Built-in

На складі
Рейтинг:

На складі 21028.00
21 028.00 грн.

  • Виробник: GrandHall
  • Модель: B02316320A

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Газовий гриль Premium GT3 Built-in виробництва компанії GrandHall (Нідерланди) (редуктор і шланг в комплекті)

У кожного власника заміського будинку або дачі, напевно виникало бажання приготувати не тільки традиційний шашлик, а й що-небудь більш вишукане. Вбудований газовий гриль Premium GT Built-in допоможе здійснити подібні плани, адже він створений для того, щоб допомогти скрасити дозвілля на свіжому повітрі, як для вас, так і для гостей. Пристрій має привабливий зовнішній вигляд, зручну ручку з нержавіючої сталі. Класичний чорний колір гриля і оригінальний дизайн підкреслює його стильність і сучасність. Робоча область гриля складається з 2-х чавунних решіток і 1-го чавунного дека з антипригарним покриттям.

Характеристики вбудованого гриля GrandHall Premium GT3 Built-in

Загальна потужність: 12,6 кВт

Потужність одного пальника: 4,2 кВт

Робоча поверхня гриля: 60 x 44,8 см

1 чавунний деко з керамічним покриттям: 44,8 x 20 см

2 чавунні решітки з керамічним покриттям: 44,8 x 20 см

Натискна кнопка електронного підпалу

Полку для підтримки блюда в підігрітому вигляді

Висувний жиросбірник з фронтальної сторони

Вбудований термометр

Габарити: 61,3 х 50,2 х 59,4 см

Матеріали виготовлення: нержавіюча сталь, емальована сталь

Вага - 30,6 кг

Характерні особливості вбудованого гриля GrandHall Premium GT3 Built-in

Вбудований газовий гриль Premium GT Built-in володіє зручною системою управління пальників, завдяки якій обладнання легко експлуатувати. За допомогою датчика температурного контролю, який розташований на кришці, ви зможете чітко контролювати процес приготування.

Газовий гриль обладнаний ергономічними регуляторами, за допомогою яких досить просто можна регулювати роботу конфорок. Завдяки наявності датчика температури, ви зможете повністю контролювати процес готування їжі, і не турбуватися про форс-мажор.

Робота кожного з 3 пальників контролюється окремо за допомогою стильних регуляторів, розташованих на передній панелі управління разом з нажімной кнопкою електронного п'єзопідпала.

Гриль Premium GT Built-in насамперед сконструйований, щоб повністю створити на веранді власну літню кухню. На основі Premium GT Built-in можна також зібрати окремий кухонний комплекс. Елементи для його створення з бічним пальником купуються окремо.

Теги: Вбудований газовий гриль B02316320A виробництва компанії GrandHall, Якісний вбудований гриль GrandHall, B02316320A, B02316320A, артикул B02316320A, вбудований гриль B02316320A, подарунок чоловіку, подарунок кулінару, подарунок на день народження, подарунок чоловікові, подарунок мисливцеві, подарунок на ювілей,