Вбудований гриль GrandHall Elite GT4S-S Built-in

Вбудований гриль GrandHall Elite GT4S-S Built-in

На складі
Рейтинг:

На складі 41374.00
41 374.00 грн.

  • Виробник: GrandHall
  • Модель: K04000059A

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Вбудований газовий гриль Elite GT4S-S Built-in виробництва компанії GrandHall (Нідерланди) (редуктор та шланг в комплекті)

Якщо у вас є власна веранда або дача, на якій часто збираються друзі, то важливо нагодувати їх максимально смачно і правильно. Вбудований газовий гриль GrandHall Elite GT4S-S Built-in являє собою сучасний пристрій, який дозволить пригостити гостей смачним підсмаженим і соковитим стейком, або незвичайними овочами-гриль. Виготовлений з нержавіючої сталі гриль, комплектується трьома гратами з харчової нержавіючої сталі і одним суцільним листом з литого чавуну з антипригарним керамічним покриттям.

Характеристики вбудованого гриля GrandHall Elite GT4S-S Built-in

1 чавунний деко з керамічним покриттям 44,8 x 20 см

3 решітки зі спеціальної харчової нержавіючої сталі 44,8 x 20 см

Робоча поверхня гриля 80 x 44,8 см

Натискна кнопка електронного п'єзопідпала

Полка для підтримки блюда в підігрітому вигляді

Висувний жиросбірник з фронтальної сторони

Термометр

Потужність пальників 18,3 кВт

Потужність стандартної конфорки: 4,2 кВт

Пальник для рум'янцю м'яса потужністю 2,5 кВт

Задня інфрачервона пальник потужністю 3,2 кВт

Ширина 81,9 x висота 50,2 x глибина 65,4 см

Матеріал виготовлення: нержавіюча сталь

Вага - 40,3 кг

Габариты встраиваемого гриля GrandHall Elite GT4S-S Built-in

Характерні особливості вбудованого гриля GrandHall Elite GT4S-S Built-in

Вбудований гриль GrandHall Elite GT4S-S Built-in поставляється повністю укомплектованим і зібраним. Устаткування має стильний зовнішній вигляд і приголомшливими функціональними характеристиками. Чотири потужні конфорки здатні забезпечити неперевершені м'ясні та рибні страви, нітрохи не гірше ресторанних.

На тильній стороні розташований інфрачервоний пальник, яка забезпечує якісне прожарювання м'яса і правильне запікання. Вони нагріваються всього за пару хвилин, і роблять страву соковитою всередині і оптимально підсмаженою зовні. Фантастичний результат при обсмажуванні завдяки високій температурі, що утримує соки всередині, що робить м'ясо на вертелі ще смачніше.

Робота кожного з 4 пальників контролюється окремо за допомогою стильних регуляторів, розташованих на передній панелі управління разом з  кнопкою електронного п'єзорозпалу. Датчик температури, розташований в кришці, дозволяє легко контролювати температуру робочої поверхні.

Пристрій створений для того, щоб зробити ваше дозвілля на свіжому повітрі незабутнім і смачним. На основі вбудованого газового гриля GrandHall Elite GT4S-S Built-in можна також зібрати окремо стоїть комплекс. Елементи для його дообладнання з бічним пальником купуються окремо.


Теги: Вбудований газовий гриль Elite GT4S-S Built-in виробництва компанії GrandHall, Якісний вбудований гриль GrandHall, Elite GT4S-S Built-in, K04000059A, артикул K04000059A, вбудований гриль K04000059A, подарунок чоловікові, подарунок кулінарові, подарунок на день народження, подарунок чоловікові, подарунок мисливцеві, подарунок на ювілей,