Композитний газовий балон Ragasco 18,2 л. з KLF підключенням європейського зразка
  • -8%
  • Композитний газовий балон Ragasco 18,2 л. з KLF підключенням європейського зразка

Композитний газовий балон Ragasco 18,2 л. з KLF підключенням європейського зразка

На складі
Рейтинг:

Поспішай, до кінця акції залишилося:
На складі 4590.00
5 000.00 грн.
4 590.00 грн.


Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Композитний газовий балон RAGASCO LPG 18,2 л з KLF-підключенням європейського зразка

Балон газовий 18.2 л від компанії RAGASCO - виріб для зберігання і транспортування зрідженого газу (пропан-бутану). Європейський виробник спеціалізується на створенні композитних балонів: кількість створених виробів перевищує 15 млн одиниць. При цьому кожен балон відрізняється відмінн об якістю, високим рівнем безпеки і зручністю для користувача. Всі вироби пройшли європейську та українську сертифікацію. 

Конструкція балона

В основі газового балона - лайнер, створений з композитних матеріалів на автоматизованому виробництві. Він має захисний кожух з ручками для транспортування, який легко зняти. Кожух також забезпечує додатковий захист для ємності від механічних пошкоджень, її стійкість і захист від ультрафіолетового випромінювання. Отвори на зовнішньому знімному покритті дають можливість стежити за рівнем скрапленого газу.

Під час виробництва все вироби проходять обов'язкову перевірку і тестування, що дозволяє повністю уникнути випадкових дефектів.

Технічні характеристики

Балон газовий 18 л відрізняється оптимальними характеристиками, які дозволяють використовувати його в ремонтних роботах, на міні-виробництвах, в громадських закладах і в побуті, а також під час перебування на природі. 

Виріб має характеристики: 

- робочий тиск 20 бар;         

- вагу 4 кг в незаповненому стані;         

- висоту 46 см і діаметр 30,6 см.         

Перш ніж купити газовий балон 18 літрів, варто перевірити тип підключення (KLF), при необхідності доукомплектувати балон шлангом, редуктором і перехідником (якщо підключати shell редуктор). 

Безпека виробу

Композитний балон створений з урахуванням сучасних технологій для безпечної експлуатації. Він має запобіжний вентиль для скидання тиску в балоні, вологостійкий, і може бути використаний при температурі від -40 ° C до +50 ° C.

Виріб вибухобезпечний: в разі зовнішнього загорання корпусу розчепленн ня матеріалівбалона створить спеціальні пори, які сприяють поступовому виходу та згортанню газу. Це запобіжить вибуху.

Придбання якісного та безпечного газового балона

Ми є офіційним партнером імпортера RAGASCO, що забезпечує оригінальність продукту і наявність всієї необхідної документації. Купувати газовий балон 18  літрів ціна якого значно нижчаінших пропозицій, завдяки відсутності посередників, вигідно для клієнта. Доставка здійснюється по всій території країни.  

 

 

Газ
Підключення
KLF

Теги: Ragasco, Norway, Ragasco Hexagon, Ragasco Norway, KLF LPG, Ragasco Norway 18.2л, композитний газовий балон, вибухобезпечний газовий балон, безопечний газовий балон, ragasco lpg 18.2., газовий балон купити недорого з доставкою, недорогий і якісний газовий балон, купити композитний газовий балон з редуктором, редуктор газовий купити недорого, GOK (GERMANY), купити недорого композитний газовий балон, газопостачання ділянки, газопостачання приватного будинку недорого, туристичний газовий балон, балон для гриля, купити балон на дачу, балон для газової плити, купити газовий балон Україна, якісний композитний газовий балон, купити безпечний газовий балон, газовий балон на риболовлю, газовий балон для кемпінгу, га овий балон на яхту, автономне газопостачання об'єкта, газифікація без проекту, пропановий газовий балон купити, комплектуючі до газових балонів купити недорого.