Композитний газовий балон Ragasco 12,5 літра з KLF підключенням європейського зразка
  • -4%
  • Композитний газовий балон Ragasco 12,5 літра з KLF підключенням європейського зразка

Композитний газовий балон Ragasco 12,5 літра з KLF підключенням європейського зразка

На складі
Рейтинг:

Поспішай, до кінця акції залишилося:
На складі 4470.00
4 650.00 грн.
4 470.00 грн.


Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Композитний газовий балон RAGASCO 12,5 літра з KLF підключенням європейського зразка

Газовий балон 12 літрів від норвезького виробника RAGASCO - це гарантія якості, універсальності і довговічності. Компанія є першим в світі творцем композитних балонів, які пройшли всі ступені сертифікації та відповідності технічним нормам. 

Виріб призначений для зберігання і транспортування зрідженого газу (пропану і бутану). Балон газовий 12 л зручно використовувати для під'єднання до побутових приладів, в сегменті HORECA (для міні-бізнесу), а також під час будівельних і ремонтних робіт. Його легко взяти з собою на тривалу риболовлю чи для сімейного відпочинку в кемпінгах. 


Чим відрізняється газовий балон RAGASCO?  


Серед особливостей цієї моделі:

європейський тип підключення KLF;         

вага 3,5 кг, що гарантує простоту транспортування, а також компактні габарити (висота 29,9 см і діаметр 30,6 см);         

робочий тиск 20 бар;         

відсутність строгих температурних обмежень для функціонування. Балон можна використовувати в діапазоні температур від -40 ° C до +50 ° C;         

наявність запобіжного клапана вентиля, який скидає газ в разі критичного підвищення тиску;         

вибухонебезпечність. При наявності загоряння в безпосередній близькості від балона вибуху не відбудеться. Внутрішній лайнер при горінні формує пори для повільного виходу вмісту балона;         

можливість контролювати рівень рідкого газу в ємності. Спеціальний захисний кожух має спеціальні отвори, які дають можливість побачити ступінь наповненості балона.         

При цьому захисний кожух оснащений зручною ручкою для транспортування. Він також забезпечує стійкість ємності, додатковий захист від пошкоджень, і не ковзає в руках.

Балон газовий 12 літрів має тривалий термін експлуатації. При правильному застосуванні виріб можна використовувати до 30-ти років, адже композитної-полімерні матеріали не схильні до корозії, на відміну від металів, і не вимогливі до рівня вологи в повітрі. 

Ми є офіційним імпортером продукції RAGASCO, тому можна бути впевненим в оригінальності і безпеки кожного газового балона. Пряме співробітництво також гарантує вартість без додаткових націнок, комплектацію необхідними технічними документами.

Купити газовий балон 12 літрів можна з оперативною доставкою в усі регіони країни. 


При необхідності придбати газовий балон Ragasco об'ємом 12,5 літрів в комплекті з газовим редуктором і шлангом зверніться до консультантів TECHNOpoint за телефонами вказаними в контактах. 

Композитний газовий балон Ragasco обсягом 12,5 літрів - норвезька якість перевірена часом! 

   

  

 

 

Газ
Підключення
KLF

Теги: Ragasco, Norway, Ragasco Hexagon, Ragasco Norway, KLF LPG, Ragasco Norway 12л, композитний газовий балон, вибухобезпечний газовий балон, безопечний газовий балон, ragasco lpg 12.5 л., газовий балон купити недорого з доставкою, недорогий і якісний газовий балон, купити композитний газовий балон з редуктором, редуктор газовий купити недорого, GOK (GERMANY), купити недорого композитний газовий балон, газопостачання ділянки, газопостачання приватного будинку недорого, туристичний газовий балон, балон для гриля, купити балон на дачу, балон для газової плити, купити газовий балон Україна, якісний композитний газовий балон, купити безпечний газовий балон, газовий балон на риболовлю, газовий балон для кемпінгу, га овий балон на яхту, автономне газопостачання об'єкта, газифікація без проекту, пропановий газовий балон купити, комплектуючі до газових балонів купити недорого.